GP Himmerland Rundt 2019

2015 - Resultat

GP Himmerland Rundt 2015-05-02 UCI 1.2
Endelig resultat

Plac.	No.	UCI Code	Name				Team					TT	Time
1	54	NED19850523	Win Stroetinga			Parkhotel Valkenburg Continental 	PVC	04:28:30
2	25	DEN19920409	Asbjørn Kragh Andersen		Team TREFOR - Blue Water		TBW	s.t.
3	43	NED19880316	Johim Ariesen			Team Metec - TKH Continental 		MET	s.t.
4	1	DEN19930704	Nicolai Brøchner		Riwal Platform Cycling Team		RIW	s.t.
5	6	DEN19880206	Morten Øllegaard		Riwal Platform Cycling Team		RIW	s.t.
6	81	NOR19911102	Håvard Jordbrekk Blikra		Team Coop - Øster Hus			COH	s.t.
7	184	SWE19830517	Marcus Svensson			Team Argon 18 Scandinavia		.	s.t.
8	14	DEN19951121	Rune Almindsø Andersen		Team coloQuick				TCQ	s.t.
9	244	FRA19920307	Pierre Moncorgé			Blitz - Merida				.	s.t.
10	113	SWE19890128	Niklas Gustavsson		Team Tre Berg Bianchi			TTB	s.t.
11	106	GER19940827	Domenic Weinsteinn		Rad Net - Rose Team			RNR	s.t.
12	61	NOR19900216	Filip Eidsheim			Team FixIT.no				FIX	s.t.
13	15	DEN19960211	Mads Corell			Team coloQuick				TCQ	s.t.
14	306	DEN19940804	Rasmus Esmann Ginnerup		Randers Cykleklub af 1910		.	s.t.
15	41	NED19960824	Stefan Kreder			Team Metec - TKH Continental	 	MET	s.t.
16	123	LAT19870416	Viesturs Luksevics		Alpha Baltic - Unitymarathons.com	ALB	s.t.
17	36	DEN19740209	Heine Winding			Team Almeborg-Bornholm			ABB	s.t.
18	211	NOR19881202	Sondre Linstad-Hurum		Kristiansand CK				.	s.t.
19	121	LAT19911119	Maris Bogdanovics		Alpha Baltic - Unitymarathons.com	ALB	s.t.
20	23	DEN19910311	Sebastian Lander		Team TREFOR - Blue Water		TBW	s.t.
21	56	NED19931104	Dennis Bakker			Parkhotel Valkenburg Continental 	PVC	s.t.
22	91	NOR19950404	Petter Theodorsen		Team Ringeriks Kraft			KRA	s.t.
23	154	NED19911016	Arjan Hofman			Wv de Ijsselstreek			.	s.t.
24	302	DEN19890626	Jesper Hansen			Randers Cykleklub af 1910		.	s.t.
25	251	DEN19930803	Nicklas Overgaard Amdi Pedersen	Team Jutlander Bank			.	s.t.
26	254	DEN19950104	Nicolaj Moltke Steen		Team Jutlander Bank			.	s.t.
27	87	NOR19920824	Håkon Berger			Team Coop - Øster Hus			COH	s.t.
28	46	NED19901103	Sjoerd Kouwenhoven		Team Metec - TKH Continental 		MET	s.t.
29	195	SWE19881201	Rasmus Mikiver			CK Hymer				.	s.t.
30	185	SWE19920830	Isac Lundgren			Team Argon 18 Scandinavia		.	s.t.
31	303	DEN19951119	Mikkel Bahnsen			Randers Cykleklub af 1910		.	s.t.
32	186	SWE19900508	Richard Larsén			Team Argon 18 Scandinavia		.	s.t.
33	86	NOR19890112	Krister Hagen			Team Coop - Øster Hus			COH	s.t.
34	215	NOR19950428	Adrian Hilde			Kristiansand CK				.	s.t.
35	65	NOR19950730	Henrik Sandal			Team FixIT.no				FIX	s.t.
36	92	NOR19950322	Ole   Forfang			Team Ringeriks Kraft			KRA	s.t.
37	255	DEN19961011	Kasper Mølgaard Andersen	Team Jutlander Bank			.	s.t.
38	142	DEN19960123	Magnus Bak Klaris		Distrikt Sjælland			.	s.t.
39	88	NOR19880918	Magnus Borresen			Team Coop - Øster Hus			COH	s.t.
40	116	SWE19860412	Alexander Wetterhall		Team Tre Berg Bianchi			TTB	s.t.
41	301	DEN19920104	Nils Lau Nyborg Broge		Randers Cykleklub af 1910		.	s.t.
42	213	NOR19950101	Åge Ljøstad Nilsen		Kristiansand CK				.	s.t.
43	314	DEN19920108	Mathias Christensen		Odder Cykel Klub			.	s.t.
44	95	NOR19940619	Øivind Lukkedal			Team Ringeriks Kraft			KRA	s.t.
45	102	GER19950228	Lukas Baum			Rad Net - Rose Team			RNR	s.t.
46	287	DEN19920427	Frederik Bjørke Schwartz	Team Ltech				.	s.t.
47	256	DEN19950509	Thomas Edemann Jensen		Team Jutlander Bank			.	s.t.
48	85	NOR19910829	August Jensen			Team Coop - Øster Hus			COH	s.t.
49	75	NOR19861205	Morten Mørland			Team Sparebanken Sør			TSS	s.t.
50	222	NOR19920921	Eirik Oskari Halvorsen		Trondhjem CK				.	s.t.
51	94	NOR19910603	Max Emil Broholm Kørner		Team Ringeriks Kraft			KRA	s.t.
52	55	NED19910212	Bob Schoonbroodt		Parkhotel Valkenburg Continental 	PVC	s.t.
53	322	DEN19890329	Jesper Kael Jensen		Frederikshøj Cycling Club		.	s.t.
54	144	DEN19940930	Simon Gaál			Distrikt Sjælland			.	s.t.
55	252	DEN19941030	Jakob Røberg Frandsen		Team Jutlander Bank			.	s.t.
56	51	NED19930920	Joris Blokker			Parkhotel Valkenburg Continental 	PVC	s.t.
57	262	DEN19821019	Nils Eigil Bradtberg		Team ABC Elite				.	s.t.
58	112	SWE19931024	Ludvig Bengtsson		Team Tre Berg Bianchi			TTB	s.t.
59	316	DEN19900109	Torkil Veyhe			Odder Cykel Klub			.	s.t.
60	93	NOR19950716	Torsten Træen			Team Ringeriks Kraft			KRA	s.t.
61	311	DEN19951111	Mathias Bregnhøj		Odder Cykel Klub			.	s.t.
62	48	NED19950117	Rick Goere			Team Metec - TKH Continental 		MET	s.t.
63	292	DEN19860129	Kristoffer Stampe		Team Soigneur - FBL			.	s.t.
64	62	NOR19890223	Adrian Gjølberg			Team FixIT.no				FIX	s.t.
65	53	NED19850701	Jim Van Den Berg		Parkhotel Valkenburg Continental 	PVC	s.t.
66	35	DEN19841112	Michael Jæger			Team Almeborg-Bornholm			ABB	s.t.
67	212	NOR19900713	Elias Angell Spikseth		Kristiansand CK				.	s.t.
68	296	DEN19880308	Morten Høberg			Team Soigneur - FBL			.	s.t.
69	272	DEN19951001	August Mors Poulsen		Team WeBike-CK Aarhus			.	s.t.
70	125	LAT19880707	Martins Trautmanis		Alpha Baltic - Unitymarathons.com	ALB	s.t.
71	71	NOR19950914	Christian Kaggestad		Team Sparebanken Sør			TSS	s.t.
72	147	DEN19960102	Rasmus Bøgh Wallin		Distrikt Sjælland			.	s.t.
73	176	SWE19860317	Fredrik Johansson		Motala AIF				.	s.t.
74	115	SWE19801223	Alexander Gingsjö		Team Tre Berg Bianchi			TTB	s.t.
75	12	DEN19931214	Alexander Kamp			Team coloQuick				TCQ	s.t.
76	146	DEN19930412	Joakim Mikkel Svensson		Distrikt Sjælland			.	s.t.
77	16	DEN19941227	Christian Nyvang Lund		Team coloQuick				TCQ	s.t.
78	164	SWE19900110	Mats Andersson			Upsala CK				.	s.t.
79	114	SWE19940720	Marcus Karlsson			Team Tre Berg Bianchi			TTB	s.t.
80	111	SWE19880609	Sebastian Balck			Team Tre Berg Bianchi			TTB	s.t.
81	182	SWE19850510	Petter Persson			Team Argon 18 Scandinavia		.	s.t.
82	174	SWE19840708	Magnus Andersson		Motala AIF				.	s.t.
83	173	SWE19840104	Ove Nilsson			Motala AIF				.	s.t.
84	32	DEN19801120	Lars Carstensen			Team Almeborg-Bornholm			ABB	s.t.
85	11	DEN19940331	Mads Würtz Schmidt		Team coloQuick				TCQ	s.t.
86	261	DEN19940603	Jonas Nordkroggård		Team ABC Elite				.	s.t.
87	52	NED19890202	Dion Beukeboom			Parkhotel Valkenburg Continental 	PVC	s.t.
88	162	SWE19890220	Jesper Johansson		Upsala CK				.	s.t.
89	241	SWE19960525	Hampus Anderberg		Blitz - Merida				.	s.t.
90	198	SWE19880325	Jakob Södergrann		CK Hymer				.	04:28:51
91	183	SWE19881109	Anders Ekh			Team Argon 18 Scandinavia		.	s.t.
92	181	SWE19860604	Patrik Ericsson			Team Argon 18 Scandinavia		.	s.t.
93	313	DEN19940108	Nicolai Jørgensen		Odder Cykel Klub			.	s.t.
94	27	DEN19840609	Alex Nicki Sylvest Rasmussen	Team TREFOR - Blue Water		TBW	s.t.
95	172	SWE19820425	Christopher Stevenson		Motala AIF				.	s.t.
96	3	DEN19870822	Nikola Aistrup			Riwal Platform Cycling Team		RIW	04:28:55
97	245	SWE19910621	Robert Pölder			Blitz - Merida				.	04:29:05
98	247	FIN19961114	Niklas Henttala			Blitz - Merida				.	04:29:12
99	4	DEN19930330	Casper Von Folsach		Riwal Platform Cycling Team		RIW	04:29:13
100	105	GER19920929	Kersten Thiele			Rad Net - Rose Team			RNR	04:29:26
101	243	NED19901108	Yannick Janssen			Blitz - Merida				.	04:29:47
102	201	NOR19930306	Bjarne Nilsen			Asker CK Elite				.	04:30:19
103	236	FIN19940903	Hiski Kanerva			Team Finnfalz - Rush Racing		.	04:30:30
104	175	SWE19950110	Erik Wallen			Motala AIF				.	04:30:31
105	103	GER19950417	Fabian Brintrup			Rad Net - Rose Team			RNR	s.t.
106	281	DEN19950403	Jonas Poulsen			Team Ltech				.	s.t.
107	153	NED19770712	Jan   Essers			Wv de Ijsselstreek			.	04:31:01
108	26	DEN19920831	Thomas Nybo Riis		Team TREFOR - Blue Water		TBW	s.t.
109	21	SWE19860304	Michael Olsson			Team TREFOR - Blue Water		TBW	s.t.
110	305	DEN19950206	Sebastian Carlsbæk Møller	Randers Cykleklub af 1910		.	04:32:54
111	294	DEN19840324	Emil Dam Sørensen		Team Soigneur - FBL			.	s.t.
112	233	FIN19881011	Valterri Repo			Team Finnfalz - Rush Racing		.	s.t.
113	34	DEN19950204	Frederik Brendborg Rasmussen	Team Almeborg-Bornholm			ABB	s.t.
114	275	DEN19820728	Eskil Vammen			Team WeBike-CK Aarhus			.	s.t.
115	276	DEN19920330	Kasper Kalhøj			Team WeBike-CK Aarhus			.	s.t.
116	145	DEN19951004	Marcus Bønlykke			Distrikt Sjælland			.	04:33:35
117	266	DEN19940904	Joakim Bukdal			Team ABC Elite				.	04:33:41
118	13	DEN19871113	Christian Moberg Jørgensen	Team coloQuick				TCQ	s.t.
119	22	DEN19911106	Mark Sehested Pedersen		Team TREFOR - Blue Water		TBW	s.t.
120	104	GER19930625	Jonas Koch			Rad Net - Rose Team			RNR	s.t.
121	293	DEN19780616	Søren Aronoff-Jensen		Team Soigneur - FBL			.	04:34:59
122	126	LAT19930103	Mãrtins Savickis		Alpha Baltic - Unitymarathons.com	ALB	04:35:56
123	264	DEN19950821	Gustav Haislund			Team ABC Elite				.	s.t.
124	124	LAT19920612	Kaspars Sergis			Alpha Baltic - Unitymarathons.com	ALB	s.t.
125	165	ESP19830407	David Bartalomé			Upsala CK				.	s.t.
126	325	DEN19731221	Thomas Bank Egebirk		Frederikshøj Cycling Club		.	s.t.
127	152	NED19810217	Pieter-Paul De Weerd		Wv de Ijsselstreek			.	04:35:59
128	226	NOR19961115	Petter Kjeldsberg		Trondhjem CK				.	04:36:51
129	33	DEN19780813	Anders Holm			Team Almeborg-Bornholm			ABB	04:37:27
130	232	FIN19841112	Saku Silfver			Team Finnfalz - Rush Racing		.	04:38:04
131	206	NOR19930624	Sondre Wiik Nielsen		Asker CK Elite				.	04:38:05
132	282	DEN19940602	Elias Helleskov Busk		Team Ltech				.	04:38:13
133	286	DEN19911227	Simon Lund Guldbæk		Team Ltech				.	04:39:16
134	197	SWE19930124	Victor Hillerström Rundh	CK Hymer				.	04:41:51
back to top